«Қоғамдық келісім» КММ

«Қоғамдық келісім» КММ

 

«АҚТӨБЕ ОБЛЫСЫ ӘКІМІ АППАРАТЫ» ММ «ҚОҒАМДЫҚ КЕЛІСІМ» КММ

тегі, аты-жөні

лауазымы

телефон

e-mail

1

 

басшы (бос орын)

8 (7132) 55 83 55

kogamdykaktobe@mail.ru

2

Мажикбаев Аймурат Шантемірұлы

басшының орынбасары

8 (7132) 56 83 67

kogamdykaktobe@mail.ru

3

Снабаева Бақытгүл Амангелдықызы

басшының орынбасары

8 (7132) 55 80 62

kogamdykaktobe@mail.ru

персоналды басқару қызмет бөлімі

4

Калмаганбетова Айнагуль Елтаевна

бөлім меңгерушісі

8 (7132) 55 80 85

kogamdykaktobe@mail.ru

5

Шындәулетова Қарлыға Саркенқызы

маман

8 (7132) 55 80 85

kogamdykaktobe@mail.ru

6

Бурумбаев Тимур Нургалиевич

заң кеңесші

8 (7132) 55 80 85

kogamdykaktobe@mail.ru

қаржылық-есеп бөлімі

7

Анешова Саулет Мураткалиевна

бөлім меңгерушісі, бас бухгалтер

8 (7132) 55 83 44

kogamdykaktobe@mail.ru

8

Аманкосова Маншук Бактигалиевна

бухгалтер орынбасары

8 (7132) 55 83 44

kogamdykaktobe@mail.ru

9

Казиева Шолпан Туремуратовна

шаруашылық-әкімшілік жөнінідегі менеджер

8 (7132) 55 83 44

kogamdykaktobe@mail.ru

10

Сауанова Акмарал Габитовна

мемлекеттік сатыпалу жөніндегі маман

8 (7132) 55 83 44

kogamdykaktobe@mail.ru

этносаралық қарым-қатынас бағытындағы ғылыми зерттеу, мониторинг және сараптама бөлімі

11

Касимов Марс Сагынаевич  

бөлім меңгерушісі

8 (7132) 55 81 14

kogamdykaktobe@mail.ru

12

Куккузова Радина Бериковна

маман

8 (7132) 55 81 14

kogamdykaktobe@mail.ru

13

Купабаева Нургуль Мирзабековна

маман

8 (7132) 55 81 14

kogamdykaktobe@mail.ru

14

 

Сәрсембин Үмбетхан Қуандыкұлы

маман

8 (7132) 55 81 14

kogamdykaktobe@mail.ru

Ескалиев Самат Амангелдыұлы

маман

8 (7132) 55 81 14

kogamdykaktobe@mail.ru

этномәдени, қоғамдық бірлестіктермен жұмыс бөлімі

15

Подольянова Анастасия Михайловна

бөлім меңгерушісі

8 (7132) 55 81 14

kogamdykaktobe@mail.ru

16

Каусова Куркемай Узакбайкызы

маман

8 (7132) 55 81 14

kogamdykaktobe@mail.ru

17

Ерімбетов Темір Бекетайұлы

маман

8 (7132) 55 81 14

kogamdykaktobe@mail.ru

Сатыбалдиева Жаннат Кадирбековна

маман

8 (7132) 55 81 14

kogamdykaktobe@mail.ru

18

Нургалиева Жанар Койшибековна

маман

8 (7132) 55 81 14

kogamdykaktobe@mail.ru

ҚХА кеңестерімен жұмыс және ақпараттық насихаттау бөлімі

19

Жарыкова Сания Тулеуовна

бөлім меңгерушісі

8 (7132) 55 83 42

kogamdykaktobe@mail.ru

20

Сапаров Тулкибай Тынышұлы

маман

8 (7132) 55 83 42

kogamdykaktobe@mail.ru

21

Сергалина Рауза Сатымовна

маман

8 (7132) 55 83 42

kogamdykaktobe@mail.ru

22

Мулдыкешева Бекзат Орынбасаровна 

маман

8 (7132) 55 83 42

kogamdykaktobe@mail.ru

23

 

маман (бос орын)

8 (7132) 55 83 42

kogamdykaktobe@mail.ru

24

 

 

маман (бос орын)

8 (7132) 55 83 42

kogamdykaktobe@mail.ru

мәдени-демалыс жұмыстарын ұйымдастыру бөлімі

25

Рсалина Жанар Аманбаевна

бөлім меңгерушісі

8 (7132) 55 83 67

kogamdykaktobe@mail.ru

26

Нурбаев Уалихан Дербичалиевич

мәдени ұйымдастырушысы

8 (7132) 55 83 67

kogamdykaktobe@mail.ru

27

Жасжанова Арайгуль Жардемгалиевна

маман

8 (7132) 55 83 67

kogamdykaktobe@mail.ru

28

Гафаров Равиль Успанович

ЭМБ хормейстері

8 (7132) 55 83 67

kogamdykaktobe@mail.ru

29

Ажгалиева Галина Леонидовна

ЭМБ сүйемелдеушісі

8 (7132) 55 83 67

kogamdykaktobe@mail.ru

30

Маханалина Гульхан Сериковна

ЭМБ хореграфы

8 (7132) 55 83 67

kogamdykaktobe@mail.ru

31

Фоменко Наталья Александровна

ЭМБ хормейстері

8 (7132) 55 83 67

kogamdykaktobe@mail.ru

32

Кабачек В.В.

ЭМБ аккопаниаторы

8 (7132) 55 83 67

kogamdykaktobe@mail.ru

33

Жаксибеков Гарифулла Орынбасарович

ЭМБ сүйемелдеушісі

8 (7132) 55 83 67

kogamdykaktobe@mail.ru

34

Хабибуллина Эльвира Гиннаевна

ЭМБ хормейстері

8 (7132) 55 83 67

kogamdykaktobe@mail.ru

35

Садыкова  Адия Кайратовна

ЭМБ хореграфы

8 (7132) 55 83 67

kogamdykaktobe@mail.ru

36

Клецко Элла Ивановна

ЭМБ хореграфы

8 (7132) 55 83 67

kogamdykaktobe@mail.ru

37

Позняк Владимир Александрович

ЭМБ балетмейстері

8 (7132) 55 83 67

kogamdykaktobe@mail.ru

38

Киек Надежда Николаевна

ЭМБ хореграфы

8 (7132) 55 83 67

kogamdykaktobe@mail.ru

39

Сурай Виктория Васильевна

ЭМБ хормейстері

8 (7132) 55 83 67

kogamdykaktobe@mail.ru

40

Митрохин Сергей Павлович

ЭМБ сүйемелдеушісі

8 (7132) 55 83 67

kogamdykaktobe@mail.ru

41

Хисамутдинов Махсут Асхатович

ЭМБ хормейстері

8 (7132) 55 83 67

kogamdykaktobe@mail.ru

42

Залеснова Дина Закировна

ЭМБ хормейстері

8 (7132) 55 83 67

kogamdykaktobe@mail.ru

43

Макатова Жанаргуль Сандыбековна

ЭМБ хормейстері

8 (7132) 55 83 67

kogamdykaktobe@mail.ru

44

Сизова Наталья Леонидовна

ЭМБ балетмейстері

8 (7132) 55 83 67

kogamdykaktobe@mail.ru

техникалық жабдықтармен қамтамасыз ету бөлімі

45

Елдесов Тлеп Жардемович

бөлім меңгерушісі

8 (7132) 55 83 67

kogamdykaktobe@mail.ru

46

Даулетова Гульжамал Сакеновна

маман

8 (7132) 55 83 67

kogamdykaktobe@mail.ru

47

Дуйсеев Ернар

жарық құралдарын пайдалану жөніндегі инженері

8 (7132) 55 83 67

kogamdykaktobe@mail.ru

48

Дуйсеев Ернар, Нурбаев Уалихан

дыбыс құралдарын пайдалану жөніндегі инженері

8 (7132) 55 83 67

kogamdykaktobe@mail.ru

49

Магзумова Айнагуль Жумабаевна

костюмер

 

kogamdykaktobe@mail.ru

50

Токбанов Мурат Жанченович

техник-электрик

 

kogamdykaktobe@mail.ru

51

Кобылкин Олег Юрьевич

сантехник, слесарь

 

kogamdykaktobe@mail.ru

52

Сулейманов Асхат Абдулхатович

сахна механигі

 

kogamdykaktobe@mail.ru

53

Токбанов Марат Муратович

жұмысшы

 

kogamdykaktobe@mail.ru

54

Давыдова Валентина Николаевна

газ казандығының операторы

 

kogamdykaktobe@mail.ru

55

Каневец Любовь Анатольевна

газ казандығының операторы

 

kogamdykaktobe@mail.ru

56

Гаврилова Валентина Анатольевна

газ казандығының операторы

 

kogamdykaktobe@mail.ru

57

Айжанова Гуля

газ казандығының операторы

 

kogamdykaktobe@mail.ru

58

Жумагалиева Рая Абатовна

гардеробшы

 

kogamdykaktobe@mail.ru

59

Музычук Марта

гардеробшы

 

kogamdykaktobe@mail.ru

60

Сагиева Галия Рашитовна

ғимарат тазалаушы

 

kogamdykaktobe@mail.ru

61

Жантелина Бахыт Бурибаевна

ғимарат тазалаушы

 

kogamdykaktobe@mail.ru

62

Калиева Съезгуль Кабдолловна

ғимарат тазалаушы

 

kogamdykaktobe@mail.ru

63

Компанец Татьяна Николаевна

ғимарат тазалаушы

 

kogamdykaktobe@mail.ru

64

Урвант Валентина Степановна

ғимарат тазалаушы

 

kogamdykaktobe@mail.ru

65

Алпысбаева Нургуль Аманжоловна

ғимарат тазалаушы

 

kogamdykaktobe@mail.ru

66

Сакауова Назира

ғимарат тазалаушы

 

kogamdykaktobe@mail.ru

67

Бисимбаева Гульнар

ғимарат тазалаушы

 

kogamdykaktobe@mail.ru

68

Утегулов Нурлан Газизович

жүргізуші

 

kogamdykaktobe@mail.ru

69

Шарафутдинов Тимур

инженер бағдарламашы 0,5

 

kogamdykaktobe@mail.ru

 

ЭТНОМӘДЕНИ БІРЛЕСТІКТЕРІ

этномәдени бірлестіктері

атауы

басшысының тегі, аты-жөні

телефон

e-mail

1

«Славяне» Ақтөбе аймақтық орталығы» қоғамдық бірлестігі

Гуменный Владимир Васильевич

8 701 483 62 19

 

kogamdykaktobe@mail.ru

2

Ақтөбе қаласындағы «Әзірбайжандар қауымдастығы» Республикалық қоғамдық бірлестігі филиалы

Джамалов Шахбаз

Илал оглы

8 (7132) 23 22 63

8 (7132) 99 65 64

8 701 645 77 69

kogamdykaktobe@mail.ru

3

«Шатлык» Ақтөбе облысы татар және башқұрт

этномәдени қоғамдық бірлестігі

Хабибуллина Эльвира Гинаевна

8 (7132) 50 41 65

8 701 384 53 42

kogamdykaktobe@mail.ru

4

«Возрождение» немістердің қоғамы»

қоғамдық бірлестігі

 

Смолинец Инга

Николаевна

8 (7132) 56 73 82

8 (7132) 23 71 70

8 701 288 91 74

kogamdykaktobe@mail.ru

5

Гректердің «Эллада» ұлттық мәдени

орталығы

 

 

Липириди Иван

Николаевич

8 (7132) 54 17 00

8 (7132) 54 17 15

8 701 172 17 20

kogamdykaktobe@mail.ru

6

«Вяра» Ақтөбе облысы болгар этномәдени бірлестігі» қоғамдық бірлестігі

Подольянова Анастасия Михайловна

8 (7132) 54 88 00

8 701 241 36 26

kogamdykaktobe@mail.ru

7

Еврейлердің Ақтөбедегі «Шалом» этномәдени орталығы

Савицкая Полина

Яковлевна

8 (7132) 51 31 03

8 701 610 66 52

kogamdykaktobe@mail.ru

8

«Оксана» украиндердің Ақтөбе облысы ұлттық-мәдени орталығы» қоғамдық бірлестігі

Моисеенко Валентина Михайловна

8 (7132) 41 17 51

8 701 522 45 96

kogamdykaktobe@mail.ru

9

«Урарту» армян қауымдастығы» қоғамдық бірлестігі

 

 

 

Тертерян Гайк Вардгесович

8 (7132) 71 29 00

8 708 471 29 00

8 705 402 51 96

kogamdykaktobe@mail.ru

10

Ақтөбе облыстық «Вайнах» шешендер

қоғамы қоғамдық бірлестігі

Юсупов Илма Алиевич

 

8 701 371 66 76

 

kogamdykaktobe@mail.ru

11

Ақтөбе қаласындағы «Святло» поляк ұлттық-мәдени қоғамдық орталығы

Цибульская Елена Васильевна

8 (7132) 54 56 23

8 705 984 52 55

kogamdykaktobe@mail.ru

12

 «Ақтөбе облысы кәрістер қауымдастығы» қоғамдық бірлестігі

Цхай Константин Валентинович

8 701 323 20 61

8 (7132) 97 40 81

8 701 933 42 59

kogamdykaktobe@mail.ru

13

«Дагестан» Ақтөбе облысы дағыстандарының ұлттық-мәдени орталығы» қоғамдық бірлестігі

Омаров Даази  Магомедович

8 701 614 34 05

kogamdykaktobe@mail.ru

14

«Ақтөбе облысының сыған диаспорасы» қоғамдық бірлестігі

 

Дмитриева Елена Васильевна

8 (7132) 25 28 40

8 702 678 00 15

8 702 624 38 19

kogamdykaktobe@mail.ru

15

«Алеся» беларус қоғамдық бірлестігі

 

Дынник Валентина Даниловна

8 (7132) 21 06 12

8 702 197 11 96

kogamdykaktobe@mail.ru

16

«Сагдиана» Ақтөбе облысы өзбектердің

ұлттық-мәдени орталығы

Исматуллаев Асатулла Адылович

8 (7132) 22 83 15

8 701 753 23 78

kogamdykaktobe@mail.ru

17

«Назигум» Қазақстан ұйғырларының Республикалық мәдени орталығы» қоғамдық бірлестігі

Ибрагимов Тилапжан Зайнидинович

8 701 344 34 56

 

kogamdykaktobe@mail.ru

18

Халықаралық «Қазақ тілі» қоғамының Ақтөбе облыстық ұйымы

Қабақбаев Жанғабыл

8 (7132) 54 92 09

8 701 769 63 22

kogamdykaktobe@mail.ru

 

АҚТӨБЕ ОБЛЫСЫ ҚАЗАҚСТАН ХАЛҚЫ АССАМБЛЕЯСЫНЫҢ ЖАНЫНДАҒЫ ҚОҒАМДЫҚ КЕЛІСІМ КЕҢЕСІ

Ақтөбе облысы ҚХА жанындағы қоғамдық келісім кеңесінің құрамы

 

тегі, аты-жөні

лауазымы

телефон

1

Вишняк Сергей Викторович

кеңес төрағасы, «Динар-Электромаш» ЖШС басқармасының іс басқарушысы

8 701 599 35 59

2

Куртаева Алия Владимировна

кеңес төрағасының орынбасары, «Батыс Қазақстан медиация және келіссөздер орталығының директоры»

8 701 322 22 16

3

Елеусинова Бұлбұл Ораққызы

облыстық ішкі саясат басқармасының басшысы

8 777 112 22 42

8 (7132) 56 25 26

4

Исмағамбетова Дарига Гизатқызы

«Нұр Отан» партиясы  Облыс филиалының бірінші орынбасары

8 (7132) 54 93 45

8 (7132) 56 07 32

5

Бірманов Кеңес  Баймұқан ұлы

облыстық ардагерлер кеңесінің төрағасы

8 705 538 61 73

6

Еспағамбетов Келдібай Еспагамбетұлы

«Бейбітшілік және келісім» Кеңесі  Ақтөбе облысы филиалының төрағасы

8 701 487 53-56

7

Дүйсенова Айгүл Егізбайқызы

ОЮЛ «Ақтөбе облысының ҮЕҰ Ассоциациясы» ЗТБ президенті

8701 494 44 54

8

Иманов Базарбай Нұрғалиұлы

«Қазақтардың дүниежүзілік ассоциациясы» Қоғамдық бірлестігінің  облыстық  филиалының  басшысы

8 778 856 55 42

8 (7132) 24 66 01

факс: 8 (7132) 98 65 64

9

Цхай Константин Валентинович

«Ақтөбе облысы кәрістер қауымдастығы» қоғамдық бірлестігінің төрағасы

8 701 323 20 61

8 (7132) 97 40 81

10

Джамалов Шахбаз  Илал оглы

Ақтөбе қаласындағы «Әзірбайжандар қауымдастығы» Республикалық қоғамдық бірлестігі филиалының төрағасы

8 701 645 77 69

11

Тертерян Гайк Вардгесович

«Урарту» армян қауымдастығы қоғамдық бірлестігінің төрағасы

8 708 471 29 00

8 705 402 51 96

12

Сагаев Хасан Юсупович

Ақтөбе облыстық «Вайнах» шешендер

қоғамы қоғамдық бірлестігі жанындағы ақсақалдар кеңесінің төрағасы

8 701 312 08 38

8 (7132) 57 81 70

13

Ибрагимов Тилапжан Зайнидинович

«Назугум» «Қазақстан ұйғырларының Республикалық мәдени орталығы» қоғамдық бірлестігінің Ақтөбе қаласындағы филиалының төрағасы

8 701 344 34 56

8 (71341) 2 31 40

14

Дынник Валентина Даниловна

 «Алеся» беларус қоғамдық бірлестігінің

төрайымы

8 702 197 11 96

8 705 917 60 75

15

Нишко Любовь Григорьевна

«Оксана» украиндердің ұлттық мәдени орталығы» қоғамдық бірлестігінің мүшесі

8 (7132) 51 51 22

16

Зарипов Хабибулла Галиммулович

«Шатлык» Ақтөбе облысы татар және башқұрт

этномәдени қоғамдық бірлестігінің  мүшесі, «Техногаз» ЖШС маманы

8 701 235 68 76

17

Сулейменов Альберт Ахтиянович

«Шатлык» Ақтөбе облысы татар және башқұрт этномәдени қоғамдық бірлестігінің мүшесі, Ақтөбе облыстық адвокаттар кеңесінің адвокаты

8 702 553 16 05

18

Бақытжанова Гулдариға Шарапқызы

ҚХА жанындағы аналар кеңесінің төрайымы, «Ақ желкен» аула коубының директоры

8 701 669 97 76

19

Малтабарова Раузия Амангелдиевна

Ақтөбе қаласы №23 ОМГ директорының тәрбие ісі жөніндегі орынбасары

8 775 056 64 57

20

Утебаева Ботагоз Романқызы

Ақтөбе қаласы №34 ОМ директорыныцң тәрбие ісі жөніндегі орынбасары

8 701 615 27 70

21

Сисенова Замира Мақсотқызы

Ақтөбе қаласы №58 ОМ директорыныцң тәрбие ісі жөніндегі орынбасары

8 708 925 11 37

22

Каусова Көркемай Узақбайқызы

«Ақтөбе облысы әкімінің аппараты» ММ –ң «Қоғамдық келісім» КММ, медиатор маманы

8 705 538 25 51

8 771 310 94 23

23

Сапаров Тулкибай Тынышұлы

«Ақтөбе облысы әкімінің аппараты» ММ –ң «Қоғамдық келісім» КММ, ҚХА кеңестерімен жұмыс және ақпараттық насихаттау бөлімінің маманы

8 701 950 38 93

 

ҒЫЛЫМИ-САРАПТАМАЛЫҚ ҚЫЗМЕТ

Ақтөбе облысы ҚХА жанындағы ғылыми-сараптамалық тобының құрамы

 

тегі, аты-жөні

лауазымы

телефон

e-mail

1

Ердембеков Бауыржан Амангелдіұлы

Ақтөбе облысы Қазақстан халқы Ассамблеясы жанындағы

ғылыми-сараптамалық тобының төрағасы

8 (7132) 54 06 19

info@arsu.kz

2

Сәрсембин Үмбетхан Қуандықұлы

Ақтөбе облысы Қазақстан халқы Ассамблеясы жанындағы

Ғылыми-сараптамалық тобы төрағасының орынбасары

8 771 293 71 81

sarsembin1982@mail.ru

3

Есқалиев Самат Амангелдіұлы

Ақтөбе облысы Қазақстан халқы Ассамблеясы жанындағы

ғылыми-сараптамалық тобы төрағасының орынбасары

8 701 400 47 44

samat.eskaiiev@mail.ru

4

Касимов Марс Сагынайұлы

Ақтөбе облысы Қазақстан халқы Ассамблеясы жанындағы

ғылыми-сараптамалық тобының хатшысы

8 705 605 39 58

kogamdykaktobe@mail.ru

5

Абдуллаев Нұртаза Ақишанұлы

Ақтөбе облысы Қазақстан халқы Ассамблеясы жанындағы

ғылыми-сараптамалық тобының мүшесі

8 771 182 50 88

kogamdykaktobe@mail.ru

6

Исмагулов Ұзақбай Шаукерұлы

Ақтөбе облысы Қазақстан халқы Ассамблеясы жанындағы

ғылыми-сараптамалық тобының мүшесі

8 701 393 74 70

kogamdykaktobe@mail.ru

7

Бекназаров Рахым Ағыбайұлы

Ақтөбе облысы Қазақстан халқы Ассамблеясы жанындағы

ғылыми-сараптамалық тобының мүшесі

8 701 352 19 90

kogamdykaktobe@mail.ru

8

Нұршайықов Мейрамхан

Ақтөбе облысы Қазақстан халқы Ассамблеясы жанындағы

ғылыми-сараптамалық тобының мүшесі

8 705 605 39 58

kogamdykaktobe@mail.ru

9

Әбенов Дәулет Құсайынұлы

Ақтөбе облысы Қазақстан халқы Ассамблеясы жанындағы

ғылыми-сараптамалық тобының мүшесі

8 701 432 63 28

kogamdykaktobe@mail.ru

10

Давлетиярова Балжан Хамидуллақызы

Ақтөбе облысы Қазақстан халқы Ассамблеясы жанындағы

ғылыми-сараптамалық тобының мүшесі

8 701 618 75 36

kogamdykaktobe@mail.ru

11

Нұрғалиев Нұрбек Әбиболлаұлы

Ақтөбе облысы Қазақстан халқы Ассамблеясы жанындағы

ғылыми-сараптамалық тобының мүшесі

8 701 238 14 68

kogamdykaktobe@mail.ru

12

Дүйсенғали Мейрам Нұрланұлы

Ақтөбе облысы Қазақстан халқы Ассамблеясы жанындағы

ғылыми-сараптамалық тобының мүшесі

8 701 384 46 09

kogamdykaktobe@mail.ru

13

Жұмағазиева Раиса Шамшидинқызы

Ақтөбе облысы Қазақстан халқы Ассамблеясы жанындағы

ғылыми-сараптамалық тобының мүшесі

8 747 848 64 50

kogamdykaktobe@mail.ru

14

Мацюк Дмитрий Анатольевич

Ақтөбе облысы Қазақстан халқы Ассамблеясы жанындағы

ғылыми-сараптамалық тобының мүшесі

8 777 260 11 44

kogamdykaktobe@mail.ru

15

Кеңесов Асхат Алмасұлы

Ақтөбе облысы Қазақстан халқы Ассамблеясы жанындағы

ғылыми-сараптамалық тобының мүшесі

8 747 291 04 51

kogamdykaktobe@mail.ru

16

Жүнісов Бауыржан Арыстанұлы

Ақтөбе облысы Қазақстан халқы Ассамблеясы жанындағы

ғылыми-сараптамалық тобының мүшесі

8 701 393 57 80

kogamdykaktobe@mail.ru

17

Исина Жаннұр Амангелдіқызы

Ақтөбе облысы Қазақстан халқы Ассамблеясы жанындағы

ғылыми-сараптамалық тобының мүшесі

8 707 432 96 83

kogamdykaktobe@mail.ru

18

Мүсіров Медхат Ғалымұлы

Ақтөбе облысы Қазақстан халқы Ассамблеясы жанындағы

ғылыми-сараптамалық тобының мүшесі

8 701 323 01 61

kogamdykaktobe@mail.ru

 

АҚТӨБЕ ОБЛЫСЫ ҚАЗАҚСТАН ХАЛҚЫ АССАМБЛЕЯСЫНЫҢ ЖАНЫНДАҒЫ АНАЛАР КЕҢЕСІ

Ақтөбе облысы КХА жанындағы аналар кенесінің құрамы

 

тегі, аты-жөні

лауазымы

телефон

1

Бақытжанова Гулдариға Шарапқызы

кеңес төрағасы, Актөбе қаласының «Желкен» аула клубының директоры

8 701 669 97 76

2

Бердібекова Лаура Қуантайқызы

кеңес төрағасының орынбасары, Ақтөбе қаласы «Азат» оқу орталығының басшысы орталығыны  

8 707 503 20 27

3

Калиева Жұмабике Шамшудинқызы

Ақтөбе қаласы «Зере» МДҰ меңгерушісі, ҚХА жанындағы «Анаға тағзым» жобасының жетешісі

8 702 703 26 78

4

Акчурина Нурия Асхатовна

«Шатлык» Ақтөбе облысы татар және башқұрт

этномәдени қоғамдық бірлестігінің төрайымының орынбасары

8 702 391 03 49

5

Дынник Валентина Даниловна

«Алеся» беларус қоғамдық бірлестігінің төрайымы

8 705 917 60 75

6

Құрмангазина Қарлығаш Төлеуғалиқызы

Ақтөбе облыстық Ішкі істер Департаментінің Заң тобының бас маманы

8 778 111 63 08

7

Савицкая Полина Яковлевна

еврейлердің Ақтөбедегі «Шалом» этномәдени орталығының төрайымы

8 701 610 66 52

8

Дулатбай Гүлжан Тауірбайқызы

еңбек ардагері

8 701 676 47 48

9

Нечитайло Татьяна Владимировна

«Оксана» украиндердің Ақтөбе облысы ұлттық-мәдени орталығы» қоғамдық бірлестігінің өкілі

8 777 786 09 74

10

Подольянова Анастасия Михайловна

«Вяра» Ақтөбе облысы болгар этномәдени бірлестігі» қоғамдық бірлестігінің төрайымы

8 701 241 36 26

11

Абдрахманова Муслима Салимжанқызы

кәсіпкер 

 

8 701 724 42 07

12

Оглоблина Наталья Михайловна

«Славяне» Ақтөбе аймақтық орталығы» қоғамдық бірлестігінің өкілі

8 (7132) 50 78 90

13

Николаенко Екатерина Петровна

«Возрождение» немістердің қоғамы» қоғамдық бірлестігінің өкілі

8 705 796 55 36

14

Пирмаханова Тұрсұлу Аязбаевна

Ақтөбе қаласының №32 мектеп-гимназиясы ата-аналар комитетінің төрағасы

8 702 392 12 52

15

Көлбаева Бақыт Сағындыққызы

С.Бәйішев атындағы медициналық колледжінің директоры, 

8 701 339 04 75

16

Бақтыгереева Маржан Абдижамиевна

еңбек ардагері, Қазақстан Республикасына еңбегін сіңірген педагог, Ы.Алтынсарин белгісің иегері

8 701 681 69 98

17

Мақанова Бағила Мақанқызы

еңбек ардагері

8 701 657 78 58

18

Хабибуллина Эльвира Гинаевна

«Шатлык» Ақтөбе облысы татар және башқұрт

этномәдени қоғамдық бірлестігінің төрайымы

8 701 384 53 42

19

Исмағамбетова Любовь Қабылғожақызы

еңбек ардагері

8 701 915 08 53

20

Цыба Ирина Гордеевна

еңбек ардагері

8 705 140 05 06

21

Жиенкулова Гүлбарша Шарапиқызы

Ақтөбе гуманитарлық колледжінің тәрбие жұмысы жөніндегі орынбасары

8 705 987 86 57

22

Сергалина Рауза Сатымқызы

Ақтөбе облысы әкімінің аппараты» ММ –ң «Қоғамдық келісім» КММ, Ақпараттық және насихат бөлімінің маманы

8 702 999 95 86

 

АҚТӨБЕ ОБЛЫСЫ ҚАЗАҚСТАН ХАЛҚЫ АССАМБЛЕЯСЫНЫҢ ЖАНЫНДАҒЫ «БІРЛІК» АҚСАҚАЛДАР КЕҢЕСІ

Ақтөбе облысы ҚХА жанындағы «Бірлік» ақсақалдар кеңесінің құрамы     

 

тегі, аты-жөні

лауазымы

телефон

1

Құрманбек Еркін Жолмырзаұлы

кеңесінің төрағасы

8 771 105 40 48

8 (7132) 93 21 35

2

Жарыкова Сания Тулеуовна

«Ақтөбе облысы әкімінің аппараты» ММ «Қоғамдық келісім» КММ бөлімінің меңгерушісі

8 701 748 79 47

3

Сагаев Хасан Юсупович

Ақтөбе облыстық «Вайнах» шешендер қоғамы қоғамдық бірлестігінің өкілі

8 701 312 08 38

4

Гасанов Абил Гасан оглы

Ақтөбе қаласындағы «Әзірбайжандар қауымдастығы» Республикалық қоғамдық бірлестігі филиалының өкілі

8 701 614 34 05

5

Сулейманов Мугаран Магамедович

«Дагестан» Ақтөбе облысы дағыстандарының ұлттық-мәдени орталығы» қоғамдық бірлестігінің өкілі

8 701 614 34 05

6

Курбангалиев  Равиль Абдулович

«Шатлык» Ақтөбе облысы татар және башқұрт

этномәдени қоғамдық бірлестігінің өкілі

8 705 398 97 68

8 (7132) 77 12 74

7

Липириди Иван Николаевич

гректердің «Эллада» ұлттық мәдени

орталығының төрағасы

 

8 701 172 17 20

8

Сычева Наталья Ивановна

«Оксана» украиндердің Ақтөбе облысы ұлттық-мәдени орталығы» қоғамдық бірлестігінің өкілі

8 701 380 23 35

 

9

Ажгалиева Галина Леонидовна

«Ақтөбе облысы кәрістер қауымдастығы» қоғамдық бірлестігінің өкілі

8 701 463 42 08

 

10

Коврикова Людмили Андреевна

«Алеся» беларус қоғамдық бірлестігінің өкілі

8 705 605 32 11

8 777 506 75 75

11

Микаелян Арутюн Микаелович

«Урарту» армян қауымдастығы» қоғамдық бірлестігінің өкілі

8 701 511 45 02

12

Марченко Анатолий Николаевич

«Славяне» Ақтөбе аймақтық орталығы» қоғамдық бірлестігінің өкілі

8 701 361 40 46

13

Абдуллаев Нуртаза Агишанович

Қ.Жұбанов атындағы АӨМУ профессоры, тарих ғылымдарының докторы

8 771 182 50 88

 

14

Гильгиш Яков Александрович

еврейлердің Ақтөбедегі «Шалом» этномәдени орталығының өкілі

8 701 610 66 52

15

Есенбаев Есимхан Калмагамбетович

еңбек ардагері

8 701 244 76 46

16

Қабақбаев Жанғабыл

Халықаралық «Қазақ тілі» қоғамының Ақтөбе облыстық ұйымының төрағасы

8 701 769 63 22

17

Агниязов Нурхан Сабыржанович

облыстық «Нұр Отан» партиясы филиалы төрағасының орынбасары

8 (7132) 55 31 57

18

Симонов Анатолий Федорович

«Стройдеталь» жеке шаруашылық серіктестігінің директоры

8 (7132) 77 35 67

19

Кондратенко Эмилия Владимировна

Ақтөбе қаласындағы «Святло» поляк ұлттық-мәдени қоғамдық орталығының өкілі

8 705 678 20 15

20

Кореньков Владимир Александрович

спорт еңбек ардагері

8 701 525 16 33

21

Ибрагимов  Тилапжан Заинидинович

«Назигум» Қазақстан ұйғырларының Республикалық мәдени орталығы» қоғамдық бірлестігінің төрағасы

8 701 344 34 56

 

22

Мамбетов Убайдолла Есенович

Қазақ-орыс университетінің экономика және менеджмент кафедрасының меңгерушісі

8 775 146 18 30

 

 

ДОСТЫҚ ҮЙІ

МККМ «Мәртөк ауданың Достық үйі» ММ «Мәртөк аудандық ішкі саясат, мәдениет және тілдер дамуы бөлімі»

Ашылу күні: 2011 жыл 12 мамыр

Басшысының тегі, аты-жөні: Турлыгулова Макуза Амангалиевна

 

ЖАСТАР БІРЛЕСТІКТЕРІ

«Жаңғыру жолы» республикалық жастар қозғалысының өңірлік штабы

 

тегі, аты-жөні

лауазымы

телефон

e-mail

1

Абуов Аслан 

төраға

8 777 505 90 16

aslan.abuov@mail.ru

 

 

БАСПАСӨЗ ОРТАЛЫҒЫ

Тегі, аты-жөні: Куккузова Радина Бериковна

Байланыс телефоны: 8 7771 226 90 30

e-mail:dina.kari.87@mail.ru

 

Ескерту: қазіргі таңда «Ақтөбе облысы әкімі аппараты» ММ «Қоғамдық келісім» КММ штатқа баспасөз хатшысы еңгізілмеген.

Ақтөбе облысы Қазақстан халқы Ассамблеясы жанындағы журналистер клубының құрамы

 

тегі, аты-жөні

қызметі

1

Барбосынов Нұрбақыт Құсайынұлы

Ақтөбе облысы Қазақстан халқы Ассамблеясы хатшылығының меңгерушісі, кеңес төрағасы

2

Тауанов Ермек Аманжолұлы

облыстық ішкі саясат басқармасы басшысының орынбасары, кеңес төрағасының орынбасары

3

Қабақбаев Жаңғабыл

халықаралық «Қазақ тілі» қоғамы облыстық филиалы төрағасының орынбасары

4

Байгуринов Жұбаныш Сүлейменұлы

республикалық «Қазахстанская правда» газетінің меншікті тілшісі

5

Сәуірбаев Сатыбалды Қабашұлы

облыстық «Ақтөбе» газетінің аудармашысы

6

Таласова Әлия

«Қазақстан-Ақтөбе» телеарнасының бас редакторы

7

Виноградова Татьяна Юрьевна

облыстық «Актюбинский вестник» газетінің тілшісі

8

 

«Қоғамдық келісім» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің басшысы

9

Подольянова Анастасия Михайловна

«Қоғамдық келісім» КММ ЭМБ жұмыс бөлімінің меңгерушісі,  журналистер клубының хатшысы